Xiaomi One Plus 8 Teknik Özellikleri

Xiaomi One Plus 8

One Plus 8 açıklanan teknik özellikleriyle ilgileri üzerine çekecek gibi duruyor. Son zamanlarda piyasadaki payını büyüten ve büyütmeye devam eden Xiaomi yeni modellerle liderliğe oynamaya aday gibi duruyor. Dev kuruluş One Plus 8 modeli ile yorumumuzun ne kadar da yerinde bir tespit olduğunu gösteriyor. Dünya devi rakiplerine karşı güçlü projelerle piyasada güçlü bir rakip olduğunu kanıtlayan Xiaomi şimdi de One Plus 8 ile karşımızda.

Xiaomi One Plus 8 Teknik Özellikleri

Xiaomi One Plus 8

One Plus 8 Teknik Özellikleri

Öne çıkan özelliklerinden biri AMOLED ekranı Quad  HD+ özelliğine sahip olan One Plus 8 6.78 inç ekran boyutuna sahip. Bu ölçüler keyifli bir kullanım ve seyir hissi tattıracak kullanıcılarına. One Plus 8 heybetini 2.84 GHz ile çalışan 8 GB RAM ve 12 GB RAM seçenekleriyle beğeniye sunulacak. Bu hız ile rakiplerine ter attıracak gibi duran One Plus 8 çok iddialı diyebiliriz.

One Plus 8 depolama konusunda da epey bir iddialı gibi duruyor. 256 GB UFS 3.0 depolamaya yer veren model ciddi bir fark atıyor rakiplerine. Kablosuz şarj desteği ve 4510 mAH batarya kapasitesi ile yine güçlü bir performans sergileyecek olan One Plus 8 sahip olduğu yapay zeka ile pil ömrünü uzatacağa benziyor. One Plus 8 arkada 3’lü set güçlü kamera ve önde de yine 16 Megapiksel selfie kamerasıyla kullanıcılarına güzel ve kaliteli kareler yakalatacağa benziyor.

İlgili Yazıyla Benzer Bir Diğer YazımızZTE Axon 20 5G Telefon Özellikleri ve İnceleme


Tekno Diji

TeknoDiji.com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı teknoloji sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden TeknoDiji.com sitesi sorumlu tutulamaz.

2 Comments

  1. AvatarEmir Karabekir Reply

    Google de bu tür sade ve tatlı siteler bulamıyoruz. İncelemeleriniz Çok iyi takip ediyorum dün girdiğimde Alexa sıralamanız 9Milyon iken şimdi 7M çok hızlı yükseliyorsunuz. takipteyim efendim

    1. Tekno DijiTekno Diji Post author Reply

      Emir bey, teşekkür ederiz yararlı ve faydalı bilgiler vermek için çalışmalarımızı daha da güçlendirmeyi hedefliyoruz.. Takipte kalmanız dileğiyle..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir