Whatsapp Karanlık Mod Özelliği Tanıtımı

Whatsapp Karanlık Mod Özelliği Tanıtımı

Whatsapp karanlık mod özelliği deneme sürümlerini tamamladıktan sonra kullanıcılara sunulmaya başladı. Son güncelleme ile birlikte karanlık moda erişmek için birkaç ayar düzenlemesi ile mümkün hale geldi. Karanlık mod özelliği, gözleri yormayan ve düşük enerji tüketimi ile birçok uygulama da kullanıma sunulmuştu. Oldukça kullanıcısı olan Whatsapp mesajlaşma uygulaması da son sürümü ile kullanıcılarına bu özelliği kullanma imkânı sağladı.

Oldukça popüler olan Whatsapp mesajlaşma uygulaması, kullanıcılarına sunduğu yenilikler ile yerini korumaya devam ediyor. Düşük veri tüketimi güçlü altyapısı sayesinde kullanıcılar için oldukça avantajlı uygulama özelliğine sahiptir. Ayrıca ücretsiz olması, mesajlaşma uygulamaları içerisinde farklı bir noktaya taşınmasına neden olmuştur. Dünyanın her yerinden kullanıcısı olan uygulama yeniliklere be kendini geliştirmeye devam etmekte.

 

Whatsapp Karanlık Mod Özelliği Tanıtımı

Whatsapp Karanlık Mod Özelliği Nasıl Aktif Edilir?

Whatsapp karanlık mod özelliği kullanabilmek için uygulamanın son sürümü ile güncellenmesi gerekmektedir. Oldukça basit ve kolay bir işlem olan güncelleme için işletim sistemine ait mağazadan gerçekleştirebilirsiniz. Android işletim sistemleri için Play Store’a girip uygulamaların seçeneği ile Whatsapp güncellemesi yapabilirsiniz. Ya da arama butonuna uygulama adını yazıp burada güncelleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Uygulama güncelledikten sonra sohbet ve temalar seçeneği ile ekran ayarlarına ulaşmanız mümkündür. Burada var olan tercihler içerisinde parlaklık seçeneğinden karanlık mod seçebilirsiniz. Şu an için tüm kullanıcıların erişimi mümkün olmasa da kısa zaman içerisinde tüm kullanıcılara sunulması planlanmakta.

 


Tekno Diji

TeknoDiji.com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı teknoloji sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden TeknoDiji.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir