Samsung Galaxy Note 10 Lite İnceleme

Samsung, efsane serisi olan Note serisine yakın bir dönemde Samsung Galaxy Note 10 Lite modelini ekledi. 20 yıla yakın bir dönemdir Note serisi üreten Samsung, hemen hemen serinin tüm modellerinde ilgi odağı olmayı başardı. Yine Samsung Galaxy Note 10 Lite modeli ile de aynı ilgiyi göreceğe benziyor. İlerlemiş teknolojiyi de göz önünde bulundurduğumuzda bu sonuca varmak pek zor olmayacaktır. Bu yazımızda da Samsung Galaxy Note 10 Lite ile ilgili bir araştırma ve paylaşım yapacağız.

 

Samsung Galaxy Note 10 Lite İnceleme

Samsung Galaxy Note 10 Lite inç 20:9 ekran formatı ve çerçevesiz ekran ile serisindeki diğer modeller gibi adeta sinema keyfi yaşatıyor. Ayrıca ekran yüzeyindeki parmak okuma özelliği de ayrı bir keyif veriyor kullanıcıya.

Samsung Galaxy Note 10 Lite dahili hafıza olarak 128 GB’lık alan sunarken, microCD kart ile 1 TB’a kadar yükseltmek mümkün. Bu muazzam bir saklama alanı anlamına geliyor. RAM olarak da 8GB kullanan Samsung Galaxy Note 10 Lite ciddi bir performansa sahip.

Samsung Galaxy Note 10 Lite modeli her iki kamera ile de üzerine düşeni karşılamaktadır. Önde bir arkada ise 3’lü kameraya sahip. Samsung Galaxy Note 10 Lite batarya olarak 4500 mAh kapasiteli ve süper şarj destekli bir sistem kullanmaktadır. yapay zeka işlemci sayesinde batarya ömrü yeterince uzundur.

Tekno Diji

TeknoDiji.com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı teknoloji sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden TeknoDiji.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir