Samsung Galaxy M31

Samsung Galaxy M31 (2020) İnceleme ve Tanıtımı

Samsung Galaxy M31 (2020)

 

Samsung Galaxy M31 son dönemlerde öne çıkan bir modeldir. Orta segmente hitap eden Samsung Galaxy M31 modeli kısa süre önce teknoloji marketlerde yerini almaya başladı. Ortalama 2700 tl civarında bir fiyata satılan Galaxy M31 incelenmeye değer bir ürün. Bu yazımızda Galaxy M31 telefonunu incelemeye alacağız. 

Samsung Galaxy M31 (2020) İnceleme ve Tanıtımı

Galaxy M31 İnceleme 

Özellikle 6000 mah büyüklüğünde bir bataryaya sahip olan Galaxy M31, bu özelliğiyle ilgi odağı oluyor. Akıllı telefon piyasasında yaşanan şarj ömrü sorununu büyük ölçüde gideren bu büyüklükteki batarya Galaxy M31 telefonunu ön plana çıkarmaktadır. Bunun yanı sıra 6GB RAM ile desteklenen Galaxy M31 orta segment için hiç de azımsanmayacak bir performansa sahip diyebiliriz. Dahili depolama olarak da 64Gb”lık bir hafıza sunan Galaxy M31 iyi bir özellik olarak ekleyebiliriz. Bunun yanı sıra 1080 x 2340 px 6.4 inçlik ekran ile piyasada yerini alan Galaxy M31 kullanıcıya kullanışlı bir büyüklükte ekran sunmaktadır. 

Saydığımız bu özellikleri göz önünde bulundurduğumuzda Galaxy M31 orta segmentte öncelikle devasa bataryası sayesinde yerini sağlamlaştıracaktır. Bu özelliği ile de şarj sorunu yaşayan kullanıcıların derdine deva olacak gibi durmaktadır. Galaxy M31 fiyatı  da kendi segmentindeki telefonlarla rekabet edecek gibi duruyor. Alıcısına şimdiden hayırlı olsun diyoruz. 

Galaxy M31 Teknik Özellikler 

  • 6000 mAh batarya 
  • Android 10 işletim sistemi ( One UI 2.0 destekli ) 
  • 64GB hafıza 
  • 6GB ön bellek 
  • 6.4 inç ekran 
  • 64mp kamera 

Gündelik olarak ihtiyaçları karşılayabilecek bir telefondur. Telefonun mevcut özellikleri normal ve orta düzey kullanıcılar için yeterli bir performansa sahiptir. Günümüzdeki bir çok telefona kıyasla kullanım ömrü ve fiyat olarak ele alındığında fps bir model diyebiliriz. Satış fiyatının uygunluğu sayesinde bizlerden geçer not aldı. Benzer nitelikte bugüne kadar bir çok model telefon yayınladık. sizde bu ve benzer şekildeki model incelemelerini yapmamızı isterseniz yorum kısmından incelenmesini istediğiniz telefon vb. elektronik cihazının marka ve model bilgisini ileterek tarafımıza gönderebilirsiniz.

Mümkün olduğunca yorumlara dayalı incelemeye devam edeceğiz.

İlgili Başlıkla Benzzer Bir diğer YazımızZTE Axon 20 5G Telefon Özellikleri ve İnceleme


Tekno Diji

TeknoDiji.com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı teknoloji sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden TeknoDiji.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir