Samsung Galaxy A71 İnceleme Teknik Özellikleri

Bu yazımızda kısa bir süre önce kullanıcıya sunulan, orta segmentte ismi öne çıkan Samsung Galaxy A71 telefonunu incelemeye alacağız; 

Samsung Galaxy A71 İnceleme 

Galaxy A71 piyasaya siyah, mavi, pembe ve gümüş olarak dört farklı renkte sunulmuştur. Telefonda 8GB RAM’ın kullanılması performansını rakiplerine göre yüksek tutmaktadır. Galaxy A71 ile sunulan bu ön bellek kullanıcıya bir çok yüksek kapasiteli oyun ve uygulamayı rahatlıkla kullanabilme imkanını tanımaktadır.  

Galaxy A71 karşımıza 6.7 inçlik kullanışlı dev bir Amoled ekran ile çıkmaktadır. Piksel çözünürlüğü 2400×1080 ekrana sahip olan Galaxy A71 ayrıca ekranında parmak okuyucu özelliğini barındırmaktadır. Ekranın üst kısmında yer alan ön kamerası 32 megepiksel olan Galaxy A71, arkasında yer alan L şeklindeki 12 megapiksel çözünürlüklü ve 5 megapiksel derinlik algılama sensörü özelliğine sahip olan dörtlü kamera ile çok idaalı.  

Samsung Galaxy A71 128 Gb idahili hafıza ile tüketicinin karşısına çıkmaktadır. Ayrıca microCd ile 512 Gb’a kadar yükseltmek te mümkün. 

Akıllı telefonlarda kronik sorun olan batarya ömrünü  Galaxy A71 4500 mAH kapasiteli batarya ile güçlü bir enerji sağlayarak aşmaya çalışmıştır. 4500 mAH kapasiteli bu batarya halihazırdaki ihtiyacı giderecek gibi durmaktadır.  Bu özelliğini hızlı şarj ile desteklemektedir. 

Galaxy A71 Fiyatı 

Piyasada 3200 tl tutar ile Galaxy A71 temin edilebilmektedir. Sahip olduğu özellik ve performansı göz önünde bulundurulduğunda Galaxy A71 “bu paraya değer!” diyebileceğimiz bir cihaz. Alıcısına şimdiden hayırlı olsun. 

  

  İlgili Başlıkla Benzer Bir Diğer Yazımız: SAMSUNG Galaxy A41 Detaylı İncelemesi


Tekno Diji

TeknoDiji.com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı teknoloji sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden TeknoDiji.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir