Redmi AirDots S Teknik Özellikler ve İnceleme

Redmi AirDots S, Xiaomi bünyesinde yer alan Redmi markasına ait bir aksesuar olarak kullanıcılara sunulmuştur. Kablosuz kulaklık serisi olan AirDots yeni ürününü kullanıcılara sundu. Tasarım ve görünüş olarak aynı çizgiye korumasına rağmen özelliklerini arttırmış durumda. Kablosuz kulaklık alanında oldukça tercih edilen AirDots, hem özellikleriyle hem de kullanım rahatlığıyla tüketicileri tatmin etmeyi başarmış durumda. Ayrıca fiyat/performans ilişkisi üzerinde oldukça dengeli bir ürün olarak piyasada yerini aldı.

Teknolojik gelişmelerin hızla yaşandığı dönemde, aksesuarlar üzerinde de büyük yenilikler yaşandı. Kablosuz kulaklıklar; kullanıcılara büyük kolaylık sağlarken sunmuş olduğu performansı ile de yerini korumaya devam ediyor. Şarj edilebilir olması ve yüksek kalitede ki çekim gücü ile uzun süreli kullanım sağlamakta.

Redmi AirDots S Teknik Özellikler ve İnceleme

Redmi AirDots S

 

Genel Özellikleri Özellikleri

Geçtiğimiz haftalarda tanıtımı yapılan bu modelin özellikleri kullanıcıları oldukça heyecanlandırmış durumda. Özelliklerine göre makul satış fiyatlar ile piyasada yer alması, en çok rağbet edilen ürünler arasına girmesine neden oldu. Yeni tanıtılan modelinde ise özellikleri şu şekilde:

 • Bluetooth 5.0 teknolojisi ile kullanıcılarına oldukça hızlı bir bağlantı sunmakta. Anlık gecikmeler neredeyse ortadan kaldırılmış durumda.
 • Kulaklık üzerine yerleştirilen tuşlar sayesinde, asistan uygulamalarına erişmek mümkün. Yani telefonu kullanmadan sesli komut yardımı ile arama yapabilir, çağrı sonlandırabilir ya da diğer özellikleri kullanabilirsiniz.
 • Pil kullanım süresi kesintisizi dört saat olarak arttırılmış. Şarj süresi bir buçuk saat gibi kısa bir sürede gerçekleşmekte.
Redmi AirDots S Teknik Özellikler ve İnceleme

Redmi AirDots S

İlgili Yazıyla Benzer Diğer Konumuz: Samsung Galaxy A42 5G Duyuruldu


Tekno Diji

TeknoDiji.com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı teknoloji sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden TeknoDiji.com sitesi sorumlu tutulamaz.

2 Comments

 1. AvatarGokhan Saner Reply

  Çok açıklayıcı ve güzel bir yazı olmuş. Zannediyorum ki dolar artışından dolayı fiyatında bir artış mevcut ama inanılmaz bir performansı var. Almak isteyenlere düşünmeden alabilirsiniz…

  1. Tekno DijiTekno Diji Post author Reply

   Evet dolar kurundaki dalgalanmadan dolayı tüm telefon fiyatları dediğiniz gibi bir miktar arttı ancak fiyat ve performans açısından piyasada ki bir çok telefona göre dediğiniz şekilde açık öre önde ilerliyor..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir