Realme 6i

Realmi 6i İnceleme

Realmi 6i, akıllı telefon üreticisi Honor’un alt modeli olarak kullanıcıya sunulmaktadır. Çin merkezli üretimin gerçekleşmesi fiyatları konusunda kullanıcılara oldukça cazip gelmektedir. Kullanıcılarından oldukça olumlu geri dönüş alan Real yakın zamanda yeni bir ürünü kullanıcılara tanıttı. Ürün teknik özellikleri bakımından fiyat/performans dengesi üzerinde oldukça talep edilen ürün haline gelmesi beklenmektedir.

Diğer modelleri gibi bu seride de olukça şık bir tasarım tercih eden Realme, kullanıcılarına havalı cihaz sunmakta. Oluşturmuş olduğu çizgiyi bozmamakta kararlı olan akıllı telefon üreticisi bir kez daha bu alanda en iyisi olduğunu kanıtlamış oldu. Telefon tasarım olarak dikey uzunlukta üretilmiş. Bu durum kullanıcılara oldukça kolay bir kullanım sunacağını göstermektedir.

Realmi 6i İnceleme

Realmi 6i

Realmi 6i Özellikleri

Realmi 6i oyun odaklı işlemci olan Helio G80 tercih edilmiş. Kullanıcılarına bu konuda yüksek kalitede oyun oynama imkânı da sunmaktadır. Donanım özellikleri ise 4GB Ram belleği ve 128 GB dâhili hafıza ile sunulmuştur. Ayrıca harici hafıza desteği ile depolama alanını arttırmakta mümkün. İşletim sistemi depolama birimini düşük miktarlarda işgal etmekte. Yani artı harici depolama desteğine ihtiyaç duymazsanız.

Güvenlik seçenekleri ise hem yüz tanıma hem de parmak izi okuma tercihleri ile zenginleştirilmiş durumda. Arka kapakta bulanan parmak izi okuyucu şık bir şekilde tasarlanmış. Konumu ise el yapısına göre şekillenmiş durumda. Yani hangi elinizle kullanırsanız kullanın rahatlıkla parmak izi okuyucusuna erişebilirsiniz. Okuma süresi ile ekran açılma süresi neredeyse anlık olarak gerçekleşmekte. Bu da yüksek performans ile kullanıcılarının işin bir hayli kolaylaştıracağa benziyor.

İlgili başlıkla benzer bir diğer konumuz; Samsung Galaxy A71 İnceleme

 


Tekno Diji

TeknoDiji.com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı teknoloji sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden TeknoDiji.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir