Oppo Ace 2 Tanıtıldı: İşte Özellikleri ve Fiyatı

Oppo Ace 2, kablosuz şarj özelliğine sahip ilk akıllı telefonunun tanıtımını gerçekleştirdi.

Oppo çıkardığı bu akıllı telefonunda 40W  AirVOCC kablosuz şarj sistemi ile bir ilke de imza atmış bulunuyor. Daha öncesinde Huwaie P-40 proda ‘ki şarj sistemiyle aynı hıza sahip olan bu yeni sistemde iyileştirmeler ve yeniliklerde mevcuttur. Diğer telefon üretici markaları olan Samsung ve İphone için bu hız 7W ile 15W seviyelerinde seyretmektedir.

Oppo Ace 2 Tanıtıldı: İşte Özellikleri ve Fiyatı

Oppo Ace2

Ace 2 için satış fiyatı ne olacak ?

OPPO ACE 2 , 20 Nisan itibariyle Çin’de satışa sunulması beklenmektedir. Çin’de satışa çıkacak olan bu yeni modelin fiyatı ise 128 GB ve  8GB Ram ‘e sahip modeli için yaklaşık olarak 4000 yuan (3850 TL) gibi bir rakam söz konusudur.

256 GB dahili depolama hafızasına sahip modeli için ise yaklaşık 4600 yuan yani (4450 TL) gibi bir rakam söz konudur.Türkiye için satış tarihi henüz için belli olmamakla beraber tüm ülkeyi saran Corana virüsü dünya piyasasına girişini biraz geciktirmesine sebep olacağı düşüncesi içerisindeyiz.

 

lgili Başlıkla Benzer Bir Diğer Yazımız: SAMSUNG Galaxy A41 Detaylı İncelemesi


Tekno Diji

TeknoDiji.com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı teknoloji sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden TeknoDiji.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir