Oppo A92s İncelemesi

Oppo a92s telefon hakkında henüz bir açıklama yapılmasa da teknik özellikleri açıklandı. İki farklı model ile piyasaya çıkacağı duyurulan telefon serisinin şimdiden kullanıcıları heyecanlandırmaya başladığı gözlemlendi. Çin merkezli üretimi gerçekleşen Oppo serisinin son tanıtılan ürünleri oldukça ilgiyle karşılandı. Akıllı telefon piyasası üzerinde talep edilen ürünler kapsamında, sınıfında üretilen birçok ürünü geride bırakacağı tahmin edilmekte.

Akıllı telefon üzerinde gerçekleşen fiyat baskısı, kullanıcıların çekimser davranmasına yol açmakta. Ürün özellikleri ve fiyatı açısından ilişkilendirilme yapıldığında çoğu müşteri cihaz tercihlerini değiştirmekte. Oppo akıllı telefon piyasasına çıktığından beri hem fiyatıyla hem de teknik özellikleri ile kullanıcıları oldukça tatmin etmeyi başardı.

Oppo A92s İncelemesi

Oppo A92s

Oppo a92s Teknik özellikleri

Oppa a92s teknik özellikleri bakımından oldukça zengin tutulmuş bir ürün olarak tanıtıma çıktı. Yeni nesil iletişim ağı olan 5G’yi de destekleyeceği duyurulan telefonun teknik özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Başlangıç olarak siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği ile kullanıcılara sunulması planlanmakta. Telefon görünüşü itibar ile oldukça şık bir tasarıma sahip.
  • 6 GB Ram belleği ve 128 GB kadar dâhili hafızaya sahiptir. Böylelikle kullanım süresi boyunca hem hızlı hem de depolama alanında sorun oluşmasının önüne geçilmiştir. Diğer modeli de 8 GB Ram ve 128 GB dâhili hafızaya sahiptir. Fiyat farklılaştırılması ile kullanıcılara sunulacaktır.
  • Arka kamera 48 MP ve dört kamera ile donatılmıştır.
  • Ön kamera 16 MP olarak tasarlanmış ve 2 MP derinlik sensörü kullanılmıştır.
  • İşletim sistemi android olup ColorOS 7.1 olarak tercih edilmiştir.

İlgili Yazıyla Benzer Bir Diğer YazımızZTE Axon 20 5G Telefon Özellikleri ve İnceleme


Tekno Diji

TeknoDiji.com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı teknoloji sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden TeknoDiji.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir