Nostaljiye Dönüş LG Folder 2 Teknik Özellikleri

LG Folder 2

LG yeni teknoloji ürününü olan geçmişi günümüze getiren LG Folder 2’nin tanıtımını gerçekleştirdi. Geçmişte yaygın kullanıma sahip olan kapaklı telefonların gelişmiş halini günümüze uyarlayan LG ürününün büyük bir talebe ulaşmasını bekliyor. Kapaklı telefonun geri dönüşünü gösteren LG Folder 2018 yılında tanıtılmış ve kullanıcısı tarafında oldukça sevilmişti. Serinin ürünleri fiziksel klavye ile devam ediyor. Tanıtımı yeni gerçekleşen LG Folder 2, daha önce tanıtılan ve satışa sunulan LG Folder’ın daha gelişmiş haliyle karşımıza çıkıyor.

LG Folder 2 Özellikleri

Tanıtımı gerçekleştirilen LG Folder 2’nin gri ve beyaz olmak üzere 2 renk seçeneği bulunuyor. Kapaklı olarak tasarlanan telefonun 2.8 inç LCD ekranı bulunuyor. Aynı zaman da telefonun kapak kısmında 0.9 inç’lik bir ekran bulunuyor. Bu ekran gelen bildirimlerin ve saati görmemizi sağlayan bir ekran olarak karşımıza çıkıyor. Ana ekran pikseli 240×320 olan LG Folder 2 ,Snapdragon 210 işlemcisine sahip. Akıllı telefon olarak karşımıza çıkan ürün Android işletim sistemini kullanıyor. 8 GB depolama alanı sunulan telefon, microSD kart desteğiyle ek bir depolama alanına sahip olabiliyor. LG Folder 1 GB’lık RAM kapasitesine sahip. Üretilen yeni teknoloji üründe ön kamera bulunmuyor. Kapağında bulunan kamera 2 Mega piksellik bir sensörü kullanıyor. Kameranın yanında bir SOS tuşu da bulunan ürün eski tip telefonların geliştirilerek, sürdürülebilirliğini kanıtlıyor. Telefonun aynı zamanda 1.470 mAh’lık bir bataryası bulunmakta.

Tekno Diji

TeknoDiji.com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı teknoloji sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden TeknoDiji.com sitesi sorumlu tutulamaz.

2 Comments

    1. Tekno DijiTekno Diji Post author Reply

      Faruk bey, kapaklı telefonların nostalji akımından etkilenen bir modeli olduL G Folder 2018’de karşımıza çıkmıştı yenilenmiş şekli ise LG folder 2 de bu yazın ortalarına doğru piyasaya sürüldü. Selamlar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir