LG Style 3 Tanıtım ve Detaylar

LG Style 3 Modelini İnceleyelim

LG Style 3, Japonya’da tanıtılan düşük bütçeli, geliştirilmiş orta düzey bir model olan LG Style 3’ün tanıtımını resmi olarak gerçekleştirdi. Markanın daha önce tanıttığı ve satışa sunduğu model olan LG Stylus 3 ile benzerliği bulunmuyor. Stylus 3 modeli ile gelen kalem desteği, tanıtımı yeni gerçekleştirilen Style 3’te bulunmuyor. Geliştirilen teknolojinin beraberinde LG Style 3’te amiral gemilerinde kullanılan Sanpdragon işlemci özelliği sayesinde, cihazın donma ve yavaşlamasını önleyerek gecikmeleri ortadan kaldırıyor. LG Style 3’te bulunan bu yonca seti sayesinde düşük bütçeli, orta düzey akıllı cihaz kategorisinde bir fark yaratıyor.  

LG Style 3 Tanıtım ve Detaylar

LG Style 3 teknik özellikleri – Ekran – Performans – Batarya

LG Style 3 Özellikleri 

Qualcoom Snapdragon 845 işlemciye sahip olan LG Style 3’te OLED ekran kullanılıyor. 48 MP’lik arka kameraya sahip olan ürün, 4GB RAM aynı zaman 64 GB depolama alanına sahip. Depolama alanı, microSD kart ile yükseltilebiliyor. 6,1 inçlik ekrana sahip olan LG Style 3’ün 8 MP’lik bir ön kamera desteği bulunuyor. Arka kamera desteğinde çifte kamera kullanılmakta. Kullanılan çifte kamerada birincil olarak 48MP’lik sensör ve bulanıklık efektinin yakalanabilmesi içinde destek olarak 5MP’lik ikinci bir sensör yer alıyor. Düşük bütçeli bir cihaz için sunulan bu özellik kullanıcısının beğenisini kazanıyor.  

İşletim sistemi olarak Android 10’nu kullanan ürün, güvenlik duvarı için parmak okuyucu sensörünüde eklemeyi unutmuyor. LG Style 3’te batarya gücü olarak 3.500 mAh’lık güçlendirilmiş batarya sistemi yer alıyor. Orta seviyeli ve düşük bütçeli bir akıllı cihaza göre güçlendirilmiş sistemiyle satışının yüksek olması bekleniyor. 

Gündelik olarak ihtiyaçları karşılayabilecek bir telefondur. Telefonun mevcut özellikleri normal ve orta düzey kullanıcılar için yeterli bir performansa sahiptir. Günümüzdeki bir çok telefona kıyasla kullanım ömrü ve fiyat olarak ele alındığında fps bir model diyebiliriz. Satış fiyatının uygunluğu sayesinde bizlerden geçer not aldı. Benzer nitelikte bugüne kadar bir çok model telefon yayınladık. sizde bu ve benzer şekildeki model incelemelerini yapmamızı isterseniz yorum kısmından incelenmesini istediğiniz telefon vb. elektronik cihazının marka ve model bilgisini ileterek tarafımıza gönderebilirsiniz.

Mümkün olduğunca yorumlara dayalı incelemeye devam edeceğiz.

İlgili Başlıkla Benzzer Bir diğer YazımızSamsung Galaxy Note 10 Lite İnceleme


Tekno Diji

TeknoDiji.com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı teknoloji sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden TeknoDiji.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir