LG Style 3 Tanıtım ve Detaylar

LG, Japonya’da tanıtılan düşük bütçeli, geliştirilmiş orta düzey bir model olan LG Style 3’ün tanıtımını resmi olarak gerçekleştirdi. Markanın daha önce tanıttığı ve satışa sunduğu model olan LG Stylus 3 ile benzerliği bulunmuyor. Stylus 3 modeli ile gelen kalem desteği, tanıtımı yeni gerçekleştirilen Style 3’te bulunmuyor. Geliştirilen teknolojinin beraberinde LG Style 3’te amiral gemilerinde kullanılan Sanpdragon işlemci özelliği sayesinde, cihazın donma ve yavaşlamasını önleyerek gecikmeleri ortadan kaldırıyor. LG Style 3’te bulunan bu yonca seti sayesinde düşük bütçeli, orta düzey akıllı cihaz kategorisinde bir fark yaratıyor.  

LG Style 3 Özellikleri 

Qualcoom Snapdragon 845 işlemciye sahip olan LG Style 3’te OLED ekran kullanılıyor. 48 MP’lik arka kameraya sahip olan ürün, 4GB RAM aynı zaman 64 GB depolama alanına sahip. Depolama alanı, microSD kart ile yükseltilebiliyor. 6,1 inçlik ekrana sahip olan LG Style 3’ün 8 MP’lik bir ön kamera desteği bulunuyor. Arka kamera desteğinde çifte kamera kullanılmakta. Kullanılan çifte kamerada birincil olarak 48MP’lik sensör ve bulanıklık efektinin yakalanabilmesi içinde destek olarak 5MP’lik ikinci bir sensör yer alıyor. Düşük bütçeli bir cihaz için sunulan bu özellik kullanıcısının beğenisini kazanıyor.  

İşletim sistemi olarak Android 10’nu kullanan ürün, güvenlik duvarı için parmak okuyucu sensörünüde eklemeyi unutmuyor. LG Style 3’te batarya gücü olarak 3.500 mAh’lık güçlendirilmiş batarya sistemi yer alıyor. Orta seviyeli ve düşük bütçeli bir akıllı cihaza göre güçlendirilmiş sistemiyle satışının yüksek olması bekleniyor. 

Tekno Diji

TeknoDiji.com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı teknoloji sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden TeknoDiji.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir