Lenova Legion Tanıtım Yazısı

Başarılı oyun bilgisayarları üreten Lenova, Lenova Legion oyun bilgisayarı serisini akıllı telefona taşıyor. Lenova ilk oyun telefonunu üretiyor ve Lenova Legion isimli oyun telefonunu üretirken en iyi işlemcilerden biri olan Snapdragon 865 işlemcisini kullanacağını belirtti. Lenova’nın karşısında hazırda bulunan oyun telefonları bulunuyor. Fakat şuan piyasada bulunan oyun telefonlarında harici fan ile soğutma sistemi bulunmuyor. Lenova farkını ortaya koyarak üretilen Lenova Legion oyun telefonuna harici soğutma fanını eklediğini belirtti.

Lenova Legion Tanıtım Yazısı

Lenova Legion

Beklenen Özellikler

Bu modelin belirtildiği üzere Antutu testinden 600.000 puan alarak güçlü bir sisteme sahip olacağını kanıtlıyor. Yeni modelde amiral gemilerinde kullanılan, piyasanın en güçlü işlemcilerinden biri olan Snapdragon 865 kullanılıyor. 5G özelliğine sahip olması bekleniyor. Üreteceği bilgisayarlarda yer alan başarılı sistem ve güç oyun telefonuna da uyarlandığı tahmin ediliyor. Üretilen yeni teknoloji üründe iki adet USB-C portu bulunuyor. Bu iki porttan ilki altta, ikincisi ise kenarda bulunuyor. İki port bulunması dolayısı ile kulaklık kullanırken aynı zamanda telefon şarj edilebiliyor.  Oyun telefonunun tasarımı paylaşıldığında dikkat edilen en önemli nokta üzerinde bulunan ızgaralar idi. Bu ızgaralar özel bir soğutucu sisteme ait olduğunu gösteriyor. Telefonun arka yüzeyinde bulunan cool yazısı da bunun olması niteliğinde olarak belirtiliyor. Lenova Legion’un 55W hızlı şarj özelliğine sahip olması bekleniyor. İlk tasarımı yayınlanan üründe delikli cam kullanılmamış ince kenarlı cam kullanıldığı da görülüyor.

İlgili Yazıyla Benzer Diğer Bir YazımızNvidia RTX 3070 Ekran Kartı


Tekno Diji

TeknoDiji.com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı teknoloji sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden TeknoDiji.com sitesi sorumlu tutulamaz.

2 Comments

  1. AvatarGokhan Saner Reply

    Hız ve performansı kuşkusuz piyasadaki bir çok laptop ve notebook dan iyi fiyatının da diger markalara göre iyi oluşundan bahsetmiyorum bile..

    1. Tekno DijiTekno Diji Post author Reply

      kasası haricinden diğer herşeyden tarafımızdan tam puan aldı diyebiliriz. Piyasadaki emsallerine göre açık arada önde bahsettiğiniz şekilde, takip de kalmanız dileğiyle..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir