Ipad Pro 2020 Tanıtım ve Özellikleri

Ipad Pro 2020 ilk modelini çıkarmış olduğu 2018 yılından bu yana kendini gelştirmeye devam etti. Günümüzde teknolojinin hızla değişmesiyle Ipad pro 2020 modelini piyasaya sürmüştür. 4. nesil olarak üretilen üretilen Ipad pro, yine her modelinde olduğu gibi bu modelinde de hız ve çözüm odaklı karşımıza çıkmaktadır.  

Neden Ipad Pro? 

Bilgisayarınıza yükleyebileceğiniz her türlü programı bünyesine alabilen ve sorunsuzca çalıştırabilen iPad pro, bilgisayardan ziyade daha rahat bir taşma fırsatı sunmaktadır. Apple tasarımı olan çipleriyle oyunları, videoları ve arttırılmış gerçeklik deneyimlerini bambaşka bir seviyeye taşıyarak sizlere eşsiz deneyimler sunmaktadır. Adobe Photoshop CC gibi son derece performans gerektiren bir programı bile sorunsuzca çalıştırmaktadır.  

Teknik Özellikleri 

Teknik özelliklerinden önce iPad pro 2020’nin, her modelinde olduğu gibi bu modelinde de son derece şık bir kutu tasarımıyla karşımıza çıkmaktadır. Kutu içerisinde 18W USB-C şarj adaptörü ve USB-C kablo bulunmaktadır.   

Piyasaya 11 ve 12.9 inch olarak iki farklı boyda çıkmıştır. Depolama alanı önceki nesline kıyasla 128 GB’dan başlamaktadır. A12X işlemci yerine bu modelde A12Z işlemci kullanılmıştır. 8 çekirdekli işlemcisi ve tüm modellerde değişmez olarak 6 GB ram bulunmaktadır. Mükemmel tasarımı ve içeriklerini 120Hz ekran ile desteklemektedir. Pil ömrü konusunda önceki modeli gibi gayet dayanaklı olmakta ve maksimum kullanımda 10 saate kadar dayanmaktadır. 

Kamera Özellikleri

Yeni kullanılan kamera çıkıntısı bu modelde de karşımıza çıkmaktadır. Geniş ve ultra geniş açılı olabilen kamerada 5 metre uzaklığa kadar tarama yapabilen lider tarama sistemine sahiptir. 

 

İlgili Başlıkla Benzer Bir Diğer Yazımız: Koronavirüs ve Yenitip Koronavirüse Karşı Yapılması Gerekenler


Tekno Diji

TeknoDiji.com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı teknoloji sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden TeknoDiji.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir