hepsimat

Hepsimat, Kargo teslimatlatı Easy Point Express

Hepsiburada, Hepsimat Kargo teslimatlarında Yeni bir Hizmeti de başlattıklarını resmen duyurdu.

Hepsiburada, (hepsimat) kargo taşımacılığında yeni uygulaması olan kargo teslimat dolaplarını dahil etti. Bu şekilde ülkemizi ve dünyayı esir alan korona virüsünün bu şekilde temas olayını ve izolasyon olayınıda hedeflediklerini de söylediler. Hepsiburada  7/24 kesintisiz şekilde hedefledikleri bu uygulama işe Easy Point Express kargo teslimat  (hepsimat) dolaplarını da dahil etti. Hizmet verdiği müşterilerinin beklentilerini ve ihtiyaçlarını mümkün olduğunca kolaylaştırmak isteyen hepsiburada ekibi bu yeni nesil kargo taşımacılığıyla  alışveriş ve sonrasındaki süreci en üst seviyeye çıkarmayı hedeflemiştir.

Hepsimat, Kargo teslimatlatı Easy Point Express

İlk etapta Moda, Taksim, Şişhane, Beşiktaş ve Kadıköy olmak üzere 5 lokasyonda başlatılan ve sonrasında yaygınlaşması hedeflenen, kargo teslimat dolap hizmetleri pandemi dolayısıyla temas ve mesafe gibi etkenleri göz önünde bulundurarak aslında çok faydalı bir yararlı uygulamadığını hedeflemektedir.

Hepsiburada dan alışveriş yapan ve yapmayı düşünen kullanıcılarımız teslimat bilgilerini girerken adres bölümünde ”Teslimat Noktasına gönder” seçeneğiyle tercih ettiklerinde karşılarına çıkan Easy Point Express Teslimat dolabını seçtikten sonra yukarıda belirtmiş olduğumuz 5 farklı lokasyondan kendileri teslim alabilmektedirler.

Kargo teslimatıyla iligli benzer yazımız olan;  Amazon Drone İle Kargo Uygulaması Yapacak


Tekno Diji

TeknoDiji.com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı teknoloji sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden TeknoDiji.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir