En Yararlı 5 Android Uygulama

Android işletim sistemi için geliştirilen uygulamalar her geçen gün çoğalmakta ve sektörü büyümekte. Sizler için ücretsiz uygulamalar arasından hayatınızın belirli yerlerinde kullanışlı olabileceğini düşünerek 5 uygulama seçtik.

1- History Eraser  Android telefonunuzda veya tabletinizde gereksiz dosya temizliği yapan bir uygulamadır. Telefonunuzun veya cihazınızın hızlı kalmasında rol oynayan bir programdır, internette gezinme geçmişinizi ve sitelerin tarayıcıda bıraktığı çöp dosyaları siler.

 Google Play’den İndirmek İçin Tıklayınız

2- Kim Arıyor?  Bu uygulama ile telefonunuzda arandığınızda bilmediğiniz numaraların kim olduğunu görebilir, bilinmeyen numaralardan gelen aramaların kim tarafından geldiğini bulabilir ve sizi rahatsız eden şirketlerin numaralarını engelleyebilirsiniz. Gerekli uygulamalardan biridir.

Google Play’den İndirmek İçin Tıklayınız

3- QR BARCODE SCANNER Bu uygulama ile internette gezinirken gördüğünüz veya gazete, televizyon reklamlarında tanıtımı yapılan android uygulamaların ismini yazmakla uğraşmadan bulabilirsiniz, tek yapmanız gereken android cihazınızda bu uygulamayı çalıştırıp kamera ile QR kodu okutmak olacaktır, daha sonra uygulamayı direk olarak indirir veya bağlantıya yönlendirilirsiniz. Son derece kullanışlı bir uygulamadır.

Google Play’den İndirmek İçin Tıklayınız

4- Google Çeviri Bu uygulama ile her dilden anında Türkçe’ye çeviri yapabilirsiniz, Google’ın ücretsiz olarak sunduğu uygulamalardan bir tanesidir.

Google Play’den İndirmek İçin Tıklayınız

5- Ultimate Custom Widget Telefonunuzun veya android cihazınızın siteye göre uygun widget tasarımlarını barındırmadığını düşünüyor  veya telefonunuzun widgetlerini kendinize göre özgünleştirmek veya bir widget yapmak istiyorsanız  bu uygulama tam size göre olabilir. Uygulama ile kendinize özgün widgetler oluşturabilirsiniz. Bu sayede telefonunuzun görüntüsü herkesinki ile aynı olmaz.

  Google Play’den İndirmek İçin Tıklayınız

 


Tekno Diji

TeknoDiji.com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı teknoloji sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden TeknoDiji.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir