EER COİN

EER Coin Türk Kripto Parası

EER Coin (Türk Kripto Parası)

EER Coin, geçtiğimiz aylarda piyasaya sürülmüş bir kripto para birimidir. Piyasada kısa süre içerisinde değer gören bu Coin, herhangi bir alt bilgi olmadan kazanmayı vadediyor. Dünyada ilk bilinen Proof of Live konsensüsüdür. Yazılım bilgisi olmayan insanlar tarafından kolaylıkla madenciliği yapılabilir. Bunun için bilgisayara program kurulması yeterlidir. Ethereum eRush madenciliği yapan tüm bireyler yaptırdıkları ya da kilitledikleri tutara bağlı olarak günlük ödülden kendilerine düşen payı alıyor. Madencilikle ilgilenen kullanıcılar 90 günün sonunda cüzdan hesaplarını kullanabiliyorlar. Kilitlenen miktar öncelikle cüzdan hesapta toplanıyor. Kullanıcı, 90 gün bittikten sonra bu miktarı çekebiliyor. Fakat cüzdan hesaptaki miktar çekildiği zaman madencilik sona eriyor. Sistemde günlük olarak 16.384 adet yerli Coin bulunuyor. Bu Coin, aktif madenci sayısına ve madencilerin kilitledikleri orana bağlı olarak madenciler arasında paylaştırılıyor. Bu kapsamda madencilerin ödülden eşit bir şekilde pay aldığı söylenemez.

EER Coin Türk Kripto Parası

EER COİN

Türk Kripto Parası Madenciliği Artıyor

Türk kripto parası olan Ethereum eRush bir süre önce piyasaya sürülmüştür. Piyasada kolaylıkla madenciliği yapılan Ethereum eRush Coin ise kısa süre sonra madenci sayısını arttırmayı başarıyor. Bu kripto para herhangi bir CEO’ya bağlı değildir. Ethereum blok zinciri üzerine kurulu olan EER Coin, açık kaynak kodlu ve merkezi olmayan bir projedir. Sistem, dünya genelinde canlı kalma kanıtlı konsensüs algoritmasına sahip ilk sistemdir. Bilgisayarınızda kurulu olan programı 24 saat boyunca açık olarak bıraktığınız zaman para kazanmanızı vadeden bu sistem, üst düzeyde bilgisayarlara ihtiyaç duymadan işlem yaptırabiliyor. Ethereum eRush, kullanıcılara sağladığı avantajlarla madenci kazanmaya devam ediyor. Madencilerin sayısı her geçen gün artarken Ethereum eRush Coin değeri ise yükselişe geçiyor.

EER Coin Satın Almak İçin Ne Yapılır

Ethereum eRush satın almak, piyasaya girerek yatırım yapmak istiyorsanız bir süre verdiğiniz emeğin sonucunu alabilirsiniz. EET Coin, proje kapsamında bakıldığı zaman 20.000 dolara yaklaştı. Madencilik yaparak kazanabilirsiniz. Bununla birlikte eğer madencilik yapmak istemiyorsanız ve EER Coin kazanmak istiyorsanız satın alma işlemi ile sahibi olabilirsiniz. Satın almak istiyorsanız bununla ilgili hizmet veren siteleri ziyaret edebilirsiniz. Site üzerinden kolaylıkla al – sat işlemi yapabilirsiniz. Eğer madenci olmak istiyorsanız kendi EER Coin kazancınızı kolaylıkla yapabilirsiniz. Bunun için bilgisayarınıza kurmanız gereken bir program var. Çoğu programın aksine bu program yaklaşık 10 dakika içerisinde kurulmuş oluyor. Kurulumun ardından sisteme girerek madenciliğe başlayabiliyorsunuz. Fakat Ethereum cüzdanınızda en az 0,2 Ether bulunması gerekiyor. Kurulum yaptıktan sonra basit bir donanıma sahip proje için kazanmaya başlayabilirsiniz. EER Coin satın almak istediğiniz zaman güvenilir siteler aracılığı ile hem piyasayı yakından takip edebilir hem de alım – satım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bu başlıkla ilgili diğer yazımız; Yerli Kripto Paralar İçin Altın Bilgiler


Tekno Diji

TeknoDiji.com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı teknoloji sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden TeknoDiji.com sitesi sorumlu tutulamaz.

2 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir