2020’de En Çok Yüklenen 5 Mobil Oyunu İnceledik

2020’de En Çok İndirilen Mobil Oyunlar


En Çok İndirilen Mobil Oyunlar cümlesi özellikle 2020 yılı oyun sektörüne çok farklı bir bakış açısı getirdiği kesin. Mobil oyunlar, oyunculara telefonlarından son derece keyifli vakitler geçirerek eğlenme imkanı sunması ile birlikte, çocuklarda zeka gelişimi ve programlama çalışmalarında da kullanılarak eğitici bir yanı olduğunu kanıtlamıştır. Bu yazımızda sizlere 2020’de indirilen mobil oyunlardan bahsedeceğiz.
 

Teamfight Tactics  

2020'de En Çok Yüklenen 5 Mobil Oyunu İnceledik

PUBG Corporation, Lightspeed & Quantum ve Krafton işbirliği ile geliştirilen PUBG Mobile, Bilgisayarlarda da en çok satış rakamlarına ulaşmaya başarmış olan PUBG’nin mobil versiyonu olarak karşımıza çıkmaktadır. 9 Şubat 2018 yılında piyasaya çıkmış olan oyun 2020’de bile en çok indirilenler arasında yerini almaktadır. Takım olarak veya bireysel takılarak hayatta kalan son kişi olmaya çalıştığınız oyundur. 


Call of Duty Mobile


2020'de En Çok Yüklenen 5 Mobil Oyunu İnceledik

mobil oyunlar – mobil oyun indir

 

PUBG’nin oyun dünyasına katmış olduğu battle royale tarzını devam ettiren Call of Duty Mobile, yine PUBG’de olduğu gibi 100 kişilik bir ekip arasından hayatta kalan son kişi olmaya çalıştığınız oyundur. Call of Duty severler 2020’de bu oyunla buluşmuş ve çok beğenmiştir. 2020’de en çok indirilenler arasında bulunan oyunu Activision şirketi geliştirmiştir. 


Jhonny Trigger
 
2020'de En Çok Yüklenen 5 Mobil Oyunu İnceledik

mobil oyunlar – mobil oyun indir

2020 yılına bomba gibi düşen çok eğlenceli Jhonny Trigger, hepimiz yakından bildiği Kontra oyunun mobil versiyonu gibi düşünülebilir. SayGames tarafından geliştirilen oyun 2020’de çıkmasıyla beraber, yüklemelerde her zaman üst sıralarda kalmayı başarmıştır. 


eFootball PES 2020
 
2020'de En Çok Yüklenen 5 Mobil Oyunu İnceledik

mobil oyunlar – mobil oyun indir

Yıllarca konsollarda hep en üst sıralarda kalmayı başaran PES serisi, 2020 yılında Konami’nin eFootball PES 2020 oyununu piyasa sürmesi ile mobil oyunlarda da zirveye çıkmış durumdadır. İster tek başınıza ister arkadaşlarınızla her an her yerden maç yapma fırsatını sunarak, oyuncuları son derece memnun etmiştir. 

 

İlgili Başlıkla Benzer Bir Diğer Yazımız: En Çok İndirilen 5 Bilgisayar Oyununu Araştırdık


Tekno Diji

TeknoDiji.com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı teknoloji sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden TeknoDiji.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir